Saturday 23 July 2016 à 14:30

Lot 60 Mathurin MEHEUT (1882-1958) "Sainte Anne

Mathurin MEHEUT (1882-1958) "Sainte Anne, le Calvaire" gouache mbg datée 48 105x72

Estimate : 15 000 € / 20 000 €