Wednesday 11 April 2018 à 14:00

Lot 18 18-CERES ND - No 1a 10c bistre-brun OBL.

18-CERES ND - No 1a 10c bistre-brun OBL. GRILLE - TTB et signé Calves-450

Estimate : 150 € / 170 €