Wednesday 11 April 2018 à 14:00

Lot 72 72-SAGE - No 95a - 5F lilas rose/lilas

72-SAGE - No 95a - 5F lilas rose/lilas pâle, OBL. - TTB & signé-100

Estimate : 40 € / 45 €